​​Путін хоче “нової великої угоди” із Заходом, – радник президента Туреччини Калін .

Радник президента Туреччини Ібрагім Калін вважає, що президент Росії Владімір Путін прагне укласти із Заходом “нову велику угоду”, і саме цим можна пояснити зокрема бажання Москви йти на переговори. “Як ми вважаємо, Путін хоче мати нову велику угоду, нову угоду із Заходом. Вона частково стосується й України, безсумнівно. Але більш глобальне питання – це нова […]

Радник президента Туреччини Ібрагім Калін вважає, що президент Росії Владімір Путін прагне укласти із Заходом “нову велику угоду”, і саме цим можна пояснити зокрема бажання Москви йти на переговори.

“Як ми вважаємо, Путін хоче мати нову велику угоду, нову угоду із Заходом. Вона частково стосується й України, безсумнівно. Але більш глобальне питання – це нова угода між Росією та західним світом”, – вважає він.

На думку радника Ердогана, укладені наприкінці “холодної війни” домовленості між РФ і Заходом в уявленні Путіна не відображають нинішню російську реальність.

Коментуючи рішення України не вести переговорів із Росією, поки її президентом буде Владімір Путін, Калін сказав, що вважає ймовірним відновлення переговорного процесу в певний момент у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.