​​Путін готовий до тривалої війни і нових наступів, – Столтенберг.

Росія готується до затяжної війни в Україні, а країни НАТО, які підтримують Київ, повинні продовжувати надсилати зброю, поки президент Володимир Путін не зрозуміє, що “не може перемогти на полі бою”. Майже за 10 місяців після вторгнення РФ українські війська завдали Кремлю низку поразок, унаслідок яких було звільнено значні території. Але генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг […]

Росія готується до затяжної війни в Україні, а країни НАТО, які підтримують Київ, повинні продовжувати надсилати зброю, поки президент Володимир Путін не зрозуміє, що “не може перемогти на полі бою”.

Майже за 10 місяців після вторгнення РФ українські війська завдали Кремлю низку поразок, унаслідок яких було звільнено значні території.

Але генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг попередив, що немає жодних ознак того, що Путін “відмовився від своєї загальної мети – контролю над Україною”.

“Ми не повинні недооцінювати Росію. Росія планує довгу війну. Ми бачимо, що вони мобілізують більше сил, що вони готові зазнавати великих втрат, що вони намагаються отримати доступ до більшої кількості зброї та боєприпасів.

Ми маємо розуміти, що президент Путін готовий до тривалої війни і нових наступальних операцій”, – заявив Столтенберг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.