Припиніть виставляти себе дурнями, мого підпису під таким законом не буде- Зеленський щодо зміни тексту Гімну України.

“Хочу сказати кілька слів деяким політикам, деяким депутатам ВР, які абсолютно не розуміють, що відбувається в серцях наших людей. На стільки не розуміють, що аж придумали змінювати національний гімн. У мене питання до цих осіб: а що ви у своєму житті зробили такого, щоб у вас з’явилось моральне право змінювати слова гімну. Ви що, видатні […]

“Хочу сказати кілька слів деяким політикам, деяким депутатам ВР, які абсолютно не розуміють, що відбувається в серцях наших людей. На стільки не розуміють, що аж придумали змінювати національний гімн. У мене питання до цих осіб: а що ви у своєму житті зробили такого, щоб у вас з’явилось моральне право змінювати слова гімну. Ви що, видатні поети? Може ви відзначились чимось у боях за Україну? Чи зараз час такий настав, що можна гімн міняти, і це треба, коли тобі захочеться? Вважаю, що авторам цих та інших подібних законопроєктів варто було б взяти зброю в руки і відправитись на поле бою, якщо у вас є ці можливості. Лише там щось зрозумієте. І навіть якщо випадково за щось подібне проголосують, то все одно мого підпису під таким законопроєктом не буде. Не витрачайте час”, – зазначив президент.

Нагадаємо, проєкт Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний Гімн України” №7162 авторства Людмили Буймістер було зареєстровано в парламенті. Альтернативний йому проєкт №7162-1 зареєстрували “слуги народу” Іван Юнаков та Георгій Мазурашу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.