Причин припиняти використовувати COVID-вакцину AstraZeneca немає, – ВООЗ.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вважає, що немає причин припиняти використання вакцини компанії AstraZeneca проти коронавірусу, повідомляють європейські ЗМІ в п’ятницю з посиланням на представницю організації Маргарет Харріс. “Так, ми маємо продовжувати використовувати вакцину AstraZeneca …, немає причин її не використовувати”, – заявила Харріс. За її словами, позиція Комісії європейських медичних агентств зі спостереження й […]

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вважає, що немає причин припиняти використання вакцини компанії AstraZeneca проти коронавірусу, повідомляють європейські ЗМІ в п’ятницю з посиланням на представницю організації Маргарет Харріс.

“Так, ми маємо продовжувати використовувати вакцину AstraZeneca …, немає причин її не використовувати”, – заявила Харріс.

За її словами, позиція Комісії європейських медичних агентств зі спостереження й оцінки ризиків полягає у тому, що користь вакцини продовжує перевищувати ризики.

“Вакцина може продовжувати використовуватися, поки йде розслідування причин виникнення тромбозу. У нас також є місцевий Консультативний комітет ВООЗ з безпеки вакцин, який розглядає безпеку всіх вакцин. Вони вивчають цей сигнал”, – заявила Харріс.

Представниця ВООЗ зазначила, що комітет зараз оцінює повідомлення про AstraZeneca.

“Як тільки у нас буде повне розуміння рішення комітету, ми вам повідомимо”, – додала Харріс.

Вона зазначила, що причина і наслідок появи випадків тромбозу зараз ретельно вивчаються, тому що поки незрозуміло, чи очікувалася подібна реакція організму, і як вона пов’язана саме з цією вакциною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.