Проєктні райони Кіровоградщини після адмінреформи.

Показали варіанти районів Кіровоградщини в рамках адміністративно-територіальної реформи. Як повідомляли раніше, що торік у листопаді був зареєстрований законопроєкт про створення в Кіровоградській області наступних трьох районів: Кропивницький, Олександрійський, Голованівський. Однак уже в серпні 2019-го законопроєкт був відкликаний. Днями заступник міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода сказав, що реформа районів не повинна дуже хвилювати громади, бо це […]

Показали варіанти районів Кіровоградщини в рамках адміністративно-територіальної реформи.

Як повідомляли раніше, що торік у листопаді був зареєстрований законопроєкт про створення в Кіровоградській області наступних трьох районів: Кропивницький, Олександрійський, Голованівський. Однак уже в серпні 2019-го законопроєкт був відкликаний.

Днями заступник міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода сказав, що реформа районів не повинна дуже хвилювати громади, бо це більш важливо державній владі для організації нагляду за законністю та для координації діяльності своїх виконавчих органів на місцях. А люди після завершення реформи будуть отримувати усі послуги у своїй громаді, у тому числі ті, за якими вони зараз їдуть до райцентрів.

Нагадаємо, в рамках децентралізації в країні планують зменшити кількість районів із майже 500 до 100.

Перший варіант:
8

Другий варіант передбачає три райони: Кропивницький – 23 громади, населення – 506,3 тис. осіб. Новоукраїнський- 19 громад, населення 260 тис. осіб, і Олександрійський – 12 громад, населення 243, 7 тис. осіб. Такий варіант пропонував Мінрегіон.

Третій варіант передбачає створення чотирьох районів: Голованівський, Маловисківський, Кропивницький, Олександрійський.

Відзначимо, що такий варіант запропонувала Кіровоградська обласна державна адміністрація в рамках адміністративно-територіальної реформи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *