Проректора держуніверситету викрили на хабарі.

У Сумах правоохоронці затримали проректора вищого навчального закладу за хабар у 5 тисяч доларів. За даними правоохоронців, освітянин вимагав кошти з місцевого підприємця за надання у оренду приміщення державної установи. Бізнесмен мав сплатити обумовлену суму в обмін на безперешкодне укладення договору оренди 300 квадратних метрів приміщень університету. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі […]

У Сумах правоохоронці затримали проректора вищого навчального закладу за хабар у 5 тисяч доларів.

За даними правоохоронців, освітянин вимагав кошти з місцевого підприємця за надання у оренду приміщення державної установи.

Бізнесмен мав сплатити обумовлену суму в обмін на безперешкодне укладення договору оренди 300 квадратних метрів приміщень університету.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Викриття стало можливим завдяки оперативникам управління стратегічних розслідувань в Сумській області, слідчим Головного слідчого управління Нацполіції за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора

27 жовтня проректора вищого навчального закладу було затримано одразу після одержання 5 тисяч доларів хабара.

Затриманий обіймає посаду проректора з адміністративно-господарської роботи в Сумському державному педагогічному університеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.