Профспілки вимагають не приймати Трудовий кодекс який обмежує права працівників і профспілок.

Профспілки вимагають не приймати Трудовий кодекс який обмежує права працівників, а саме спрощення процедури звільнення, скорочення відпусток, переслідування страйкарів, обмеження прав профспілок. ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА Голова парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова анонсувала створення нового Трудового кодексу, над яким працює її комітет.Відповідна заява була зроблена під час Форуму […]

Профспілки вимагають не приймати Трудовий кодекс який обмежує права працівників, а саме спрощення процедури звільнення, скорочення відпусток, переслідування страйкарів, обмеження прав профспілок.

ПРАЦЯ І ЗАРОБІТНА ПЛАТА

Голова парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова анонсувала створення нового Трудового кодексу, над яким працює її комітет.Відповідна заява була зроблена під час Форуму національної бізнес-коаліції. «Я думаю, що ви протягом півтора-двох місяців побачите Трудовий кодекс, який буде дуже ліберальним для роботодавця. Ми будемо намагатися створити для бізнесу дуже прості і дешеві умови відкриття і закриття робочого місця. Ліберальний для роботодавця Трудовий кодекс означатиме певну «дискримінацію» найманого працівника», – зазначила Галина Третьякова.

Олексій Гончарук, прем’єр-міністр України, теж висловлювався щодо того, що хоче спростити трудові стосунки українців: “Зараз у нас часто взяти людину на роботу — це все одно, що його усиновити. Люди бояться брати когось на роботу, тому що потім ти нічого з цим не зробиш.

За нашою інформацією, цей документ передбачатиме суттєве обмеження прав профспілок, трудові відносини будуватимуться на умовах нової форми трудових договорів «за домовленістю» з роботодавцями, які «матимуть пріоритет над нормами Трудового кодексу і міститимуть мінімальні гарантії.Додатково, планується скорочення терміну оплачуваної відпустки, можливість звільнення працівника при перебуванні у декретній відпустці, кримінальне переслідування страйкарів і т.д..

Профспілки вимагають відхилити будь-які ініціативи щодо прийняття трудового кодексу у подібній редакції на основі ідеології дискримінації працівників. Будь-який проєкт подібних документів слід попередньо ретельно вивчати та обговорювати з профспілками та іншими сторонами соціального діалогу. Подібні ініціативи порушують права громадян, є антиконституційними. Українці ледве виживають на найнижчу у світі мінімальну зарплату та пенсії, вони не переживуть додаткових експлуатацію та дискримінацій на робочих місцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *