Проблема злодіїв у законі в Україні більше проблема в’язниць, ніж суспільства, – Сакварелідзе.
Ексзаступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе заявив про те, що на відміну від Грузії, в Україні проблема злодіїв у законі – це проблема не так суспільства, як в’язниці. Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” Сакварелідзе зазначив, що важко порівнювати Грузію і Україну. Грузинське суспільство постраждало від цього дуже сильно. За його […]
Ексзаступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе заявив про те, що на відміну від Грузії, в Україні проблема злодіїв у законі – це проблема не так суспільства, як в’язниці.
Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”
Сакварелідзе зазначив, що важко порівнювати Грузію і Україну. Грузинське суспільство постраждало від цього дуже сильно.
За його словами, злодійські правила насаджувалися вже дітям на вулиці. Я був тінейджером – стикався зі злодійськими розбірками. Знав кодекс злодійських правил. На вулиці у конфлікти між підлітками міг втрутитися злодій у законі.
Ті хто старші, хто пішов у бізнес і політику теж були заражені ці явищем.
Сакварелідзе продовжив: “Злодії в законі – добре організовані. Коли вони не можуть купити свободу – купують квиток в іншу країну. Коли в Грузії помінялися закони, то залишилися найнахабніші і найсміливіші, які загриміли до в’язниці”.
За словами ексзаступника генпрокурора в Україні злодії в законі не мають впливу в суспільстві, але контролюють в’язниці. Якщо держапарат має волю, то проблему можна вирішити за місяць-два.
Сакварелідзе зазначив, що в Україні немає соціальної проблеми. В Україні 15 злодіїв у законі. У МВС є оперативні дані.
“Ліквідувати злодіїв у законі можна, якщо МВС, прокурори і судді не продаватимуть їм свободу”, – резюмував Сакварелідзе.