Президент Зеленський підписав зміни до Держбюджету.

Президент України Володимир Зеленський підписав зміни до Державного бюджету на 2020 рік щодо фінансування боротьби з поширенням коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба президента. “Президент Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” № 553-ІХ, який Верховна Рада підтримала на позачерговому пленарному засіданні 13 квітня 2020 року. Зміни до […]

Президент України Володимир Зеленський підписав зміни до Державного бюджету на 2020 рік щодо фінансування боротьби з поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба президента.

“Президент Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” № 553-ІХ, який Верховна Рада підтримала на позачерговому пленарному засіданні 13 квітня 2020 року.

Зміни до Державного бюджету на поточний рік внесено з метою оптимізації видатків відповідно до зовнішніх і внутрішніх викликів, пов’язаних з епідемією коронавірусу та світовою економічною кризою”, – сказано в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *