Президент Володимир Зеленський переконаний, що країнам Євросоюзу варто бачити Україну як повноправного партнера в ЄС.

На цьому він наголосив під час дискусії президентів Польщі, Естонії, Латвії, Литви та України про майбутнє європейської політики. “Щодо України в Європейському Союзі. Дійсно, мені здається, що країнам у Європейському Союзі треба зрозуміти: не треба запрошувати 20 років Україну в Європейський Союз – нас треба там бачити як рівноправного партнера, як партнера невід’ємного”, – наголосив […]

На цьому він наголосив під час дискусії президентів Польщі, Естонії, Латвії, Литви та України про майбутнє європейської політики.

“Щодо України в Європейському Союзі. Дійсно, мені здається, що країнам у Європейському Союзі треба зрозуміти: не треба запрошувати 20 років Україну в Європейський Союз – нас треба там бачити як рівноправного партнера, як партнера невід’ємного”, – наголосив глава держави.

Він підкреслив, що Україна тільки зміцнить Євросоюз.

“Я вдячний вам за те, що ви підтримуєте Україну. Якщо українці навіть за це бажання віддали свої життя на майдані Незалежності, мені здається, це і є потужна країна, яка тільки зміцнить Європейський Союз. І вона це показує, вона воює на сході за свою незалежність, і воює не тільки заради незалежності України, а й за спокій на Європейському континенті”, – заявив Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.