Президент України здійснює закордонний візит до США.

Президент України здійснює перший закордонний візит після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого саме до США передусім для того, щоб подякувати ключовому союзнику за підтримку, яка була надана за понад 300 днів повномасштабної війни. Ще однією метою візиту є обговорення взаємодії України зі США в наступному році. Володимир Зеленський виступить зі зверненням до […]

Президент України здійснює перший закордонний візит після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого саме до США передусім для того, щоб подякувати ключовому союзнику за підтримку, яка була надана за понад 300 днів повномасштабної війни. Ще однією метою візиту є обговорення взаємодії України зі США в наступному році.

Володимир Зеленський виступить зі зверненням до Конгресу США – до обох палат і обох партій. Президент підсумує досягнення цього року й окреслить головні очікування України від подальших місяців.

Крім того, Володимир Зеленський зазначив, що планує порушити, зокрема, теми реалізації української формули миру, посилення санкційного тиску на Росію, а також створення компенсаційного механізму та спеціального трибуналу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.