Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що проти топконтрабандистів введено персональні санкції.

про це йдеться в телеграмі Зеленського. У повідомленні зазначається: “Сьогодні, після чергового засідання РНБО, для деяких фізичних і юридичних осіб настала “чорна п’ятниця”. Отже: вперше в історії України введено персональні санкції щодо осіб, яких можна назвати топдесяткою української контрабанди”. Президент також зазначив, що в майбутньому такі санкції буде введено і проти інших контрабандистів. “Усунено від роботи […]

про це йдеться в телеграмі Зеленського.

У повідомленні зазначається: “Сьогодні, після чергового засідання РНБО, для деяких фізичних і юридичних осіб настала “чорна п’ятниця”. Отже: вперше в історії України введено персональні санкції щодо осіб, яких можна назвати топдесяткою української контрабанди”.

Президент також зазначив, що в майбутньому такі санкції буде введено і проти інших контрабандистів.

“Усунено від роботи десятки посадових осіб митних органів. А ще ми готуємо законодавчі зміни, наслідком яких буде криміналізація недостовірного митного декларування”, – зазначив президент.

Він уточнив, що причиною такого рішення є збитки, заподіяні українському бюджету внаслідок неефективної роботи митниці.

“За розрахунками експертів, збитки через контрабанду сягають 300 мільярдів грн, які отримав державний бюджет. З них понад 100 мільярдів – внаслідок неефективної роботи митниці”, – підкреслив глава держави.

Він додав, що Україна продовжуватиме активно боротися з контрабандою, оскільки це є “економічним тероризмом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.