Президент про розслідування вбивства Павла Шеремета: Ймовірні виконавці затримані, мають бути знайдені замовники.

Президент України Володимир Зеленський висловив упевненість, що після затримання підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета правоохоронні органи невдовзі знайдуть і замовників цього резонансного злочину. l Під час екстреного брифінгу в Міністерстві внутрішніх справ за участі Глави держави, голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова та Генерального прокурора України Руслана Рябошапки представники Національної поліції повідомили про затримання […]

Президент України Володимир Зеленський висловив упевненість, що після затримання підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета правоохоронні органи невдовзі знайдуть і замовників цього резонансного злочину.
l

Під час екстреного брифінгу в Міністерстві внутрішніх справ за участі Глави держави, голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова та Генерального прокурора України Руслана Рябошапки представники Національної поліції повідомили про затримання п’ятьох осіб, які обґрунтовано підозрюються у вбивстві журналіста Павла Шеремета влітку 2016 року.

Слідство розглядало чотири версії скоєння злочину: убивство через помилку щодо жертви, побутовий конфлікт, професійна діяльність журналіста, зокрема за кордоном, а також дестабілізація соціально-політичної ситуації в державі шляхом убивства публічної особи – та зупинилося на останній.

Після заслуховування інформації правоохоронців Президент зауважив, що у нього багато емоцій. Він нагадав, що декілька місяців тому зустрічався з представниками правоохоронних органів і наголошував, що кримінальна справа щодо вбивства Павла Шеремета є однією з пріоритетних і має бути розкрита.

Володимир Зеленський подякував за роботу слідчим і прокурорам, міністру внутрішніх справ і Генеральному прокурору.

«Ймовірні вбивці сьогодні були затримані. Ми з вами одержали дуже багато відповідей – ви самі це бачили. Але є ще одне питання – хто замовник. Упевнений, що на це питання обов’язково знайдеться відповідь наступного разу. Я хочу вірити, що це буде третя й остання зустріч стосовно цієї дуже гучної справи щодо вбивства Павла Шеремета», – зазначив Президент.

Глава держави додав, що подібних справ в Україні, на жаль, залишилося багато. Однак він висловив переконання, що міцна співпраця правоохоронних органів має бути продовжена заради притягнення злочинців до відповідальності.

«Це є відповідь, заради чого ми всі разом працюємо», – резюмував Володимир Зеленський.

Нагадаємо, під час зустрічі з силовиками у Києві 23 липня Президент України Володимир Зеленський наголосив на важливості досягнення результатів у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета та покарання злочинців. Після доповіді голови Нацполіції щодо перебігу розслідування справи та заслуховування закритого звіту Глава держави висловив переконання, що правоохоронці розкриють злочин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *