Правоохоронці проводять обшуки на базі охоронної фірми “Шторм”, яку пов’язують з Медведчуком.

Співробітники Нацполіції та Офісу Генерального прокурора проводять обшуки на базі охоронної фірми “Шторм”, яку пов’язують з кумом Путіна Віктором Медведчуком.  повідомляє екснардеп Ігор Мосійчук. “Прямо зараз на базі охоронної фірми “Шторм” Труханів остров, яка по суті є силовим крилом всіх структур Віктора Медведчука, Генпрокуратура і Нацполіція проводять масові обшуки! Силовики практично штурмують базу!” – йдеться […]

Співробітники Нацполіції та Офісу Генерального прокурора проводять обшуки на базі охоронної фірми “Шторм”, яку пов’язують з кумом Путіна Віктором Медведчуком.

 повідомляє екснардеп Ігор Мосійчук.

“Прямо зараз на базі охоронної фірми “Шторм” Труханів остров, яка по суті є силовим крилом всіх структур Віктора Медведчука, Генпрокуратура і Нацполіція проводять масові обшуки! Силовики практично штурмують базу!” – йдеться в повідомленні.

Інформацію підтверджує і нардеп ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

“Просто зараз на Трухановому острові Генпрокуратура і спецпризначенці МВС за підтримки авіації, адже вертольоти теж авіація, штурмують територію бази охоронної фірми “Шторм”, яку влада пов’язує з Віктором Медведчуком”, – зазначив нардеп.

За його словами, підігнали важку будівельну техніку для демонтажу огороджень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.