Правоохоронні органи розслідують факт службового підроблення у судової адміністрації Кропивницького.

Про це повідомляє  пресслужба прокуратури області. Кіровоградська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом підробки службовими особами Територіального управління Державної судової адміністрації України в області документів щодо виконання договорів на проведення ремонтних робіт (ч.2 ст. 366 КК України). Під час досудового розслідування встановлено, що службові особи територіального управління ДСА в області в один день […]

Про це повідомляє  пресслужба прокуратури області.

Кіровоградська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом підробки службовими особами Територіального управління Державної судової адміністрації України в області документів щодо виконання договорів на проведення ремонтних робіт (ч.2 ст. 366 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що службові особи територіального управління ДСА в області в один день з підписанням договору на виконання підрядних робіт (на загальну суму 600 тис. грн) підписано і акти виконаних робіт з підрядною організацією, в якій працює лише одна особа.

Досудове розслідування вказаного кримінального провадження здійснюють слідчі Кропивницького ВП ГУ Нацполіції в області за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Триває слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.