​​Позиція західних країн на підтримку України є згуртованою, – Блінкен .

Попри розмови та окремі заяви про нібито нестачу згуртованості серед західних країн навколо підтримки України й тиску на Росію, реальні заяви та кроки вказують на протилежне. “Те, що я бачу, є прямою протилежністю тому, що називають відсутністю згуртованості. Я думаю, ми демонструємо надзвичайну солідарність, ми демонструємо величезну координацію, масштабну співпрацю в усьому, що ми робимо […]

Попри розмови та окремі заяви про нібито нестачу згуртованості серед західних країн навколо підтримки України й тиску на Росію, реальні заяви та кроки вказують на протилежне.

“Те, що я бачу, є прямою протилежністю тому, що називають відсутністю згуртованості. Я думаю, ми демонструємо надзвичайну солідарність, ми демонструємо величезну координацію, масштабну співпрацю в усьому, що ми робимо разом, аби підтримати Україну й продовжувати чинити тиск на росію, а також зміцнити наш власний альянс, оборонний альянс НАТО”, – зауважив держсекретар США Ентоні Блінкен.

Як приклад він навів недавнє введення ЄС додаткових санкцій проти росії. Крім того, за його словами, лише минулого тижня десятки країн у форматі “Рамштайн” вкотре продемонстрували свою готовність разом постачати зброю Україні, щоби допомогти їй захиститися від російської агресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.