Позбавлення зарплат депутатів за прогули виявилося великим обманом.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк (фракція “Слуга народу”). За її словами, вчора парламент проголосував постанову 3645, якою економію коштів за депутатські прогули пустили не на закупівлю кисневих концентраторів, а на доплати помічникам народних депутатів. “Проєктом Постанови пропонується внести зміни до Положення про помічника-консультанта народного депутата України та з пунктом 3 […]

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк (фракція “Слуга народу”).

За її словами, вчора парламент проголосував постанову 3645, якою економію коштів за депутатські прогули пустили не на закупівлю кисневих концентраторів, а на доплати помічникам народних депутатів.

“Проєктом Постанови пропонується внести зміни до Положення про помічника-консультанта народного депутата України та з пунктом 3 Постанови Верховної Ради України “Про фінансове забезпечення діяльності народного депутата України” щодо збільшення коефіцієнта, за яким встановлюється розмір загального місячного фонду для оплати праці помічників-консультантів народного депутата України”, – зацитувала текст постанови нардепка.

“Розвели, як кошенят. Я не голосувала. А ось СН і опозиціонери (ОПЗЖ, частково “Батьківщина” і “Довіра”) – об’єдналися в єдиному пориві … Сумно дивитися”, – додала вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.