Повідомлено про підозру заступнику керівника одного з товариств у сфері імпорту та реалізації природного газу – до бюджету відшкодовано 129 млн грн.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора у понеділок, 27 січня 2020 року, повідомлено про підозру заступнику керівника одного з товариств за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України). За версією слідства, вказане товариство під час імпорту природного газу та його реалізації на ринку України ухилилося від сплати […]

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора у понеділок, 27 січня 2020 року, повідомлено про підозру заступнику керівника одного з товариств за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).

За версією слідства, вказане товариство під час імпорту природного газу та його реалізації на ринку України ухилилося від сплати митних зборів, внаслідок чого до бюджету не надійшли кошти в розмірі понад 129 млн гривень.

Завдяки вжитим під час досудового розслідування заходам забезпечено відшкодування несплачених до державного бюджету коштів у повному обсязі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *