Поставлена ​​в Україну зброя опинилася у злочинців у Фінляндії.

Влітку Європейський поліцейський орган Європол попередив, що міжнародні злочинні мережі намагаються переправити вогнепальну зброю та боєприпаси з України до різних країн ЄС. Тепер Центральна кримінальна поліція має ознаки, засновані на інформації розвідки, про зброю, яка потрапляє до Фінляндії для злочинців. Зброю, яку постачали в Україну, також знайшли у Швеції, Данії та Нідерландах. Інформація стосується бойової […]

Влітку Європейський поліцейський орган Європол попередив, що міжнародні злочинні мережі намагаються переправити вогнепальну зброю та боєприпаси з України до різних країн ЄС.

Тепер Центральна кримінальна поліція має ознаки, засновані на інформації розвідки, про зброю, яка потрапляє до Фінляндії для злочинців. Зброю, яку постачали в Україну, також знайшли у Швеції, Данії та Нідерландах. Інформація стосується бойової зброї, наприклад, автоматів.

Представники міжнародної поліції заявили, що окрім гвинтівок розшукуються також пістолети, гранати та бойові дрони. Зброя, яка постачається в Україну, потрапляє до Фінляндії різними шляхами.

У Фінляндії діють три найбільші у світі мотоциклетні угруповання, які є міжнародними злочинними організаціями.

Одним з них є Bandidos MC, який має філії в кожному великому місті України. Зброя передавалася організованій злочинності після закінчення конфліктів раніше, наприклад, після розпаду Югославії.
У Швеції злочинні угруповання змогли озброїтися зброєю та гранатами, придбаними на Балканах. Це вагома причина, чому насильство з використанням зброї стало основною соціальною проблемою у Швеції.

Зараз мова йде про значно більшу кількість зброї. Також є великий попит на зброю.
За даними ЗМІ, Європол підготувався до того, що злочинні організації створять схованки зі зброєю в прикордонних районах України.

За матеріалами Yle

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.