Посольство США привітало президента Володимира Зеленського з першою річницею перебування при владі.

Про це йдеться в заяві посольства у Facebook. “Ми високо цінуємо прогрес, досягнутий цьогоріч. Понад 130 українців, несправедливо затриманих Росією та її ставлениками, повернулися до своїх сімей. Уряд завершив процес анбандлінгу в секторі природного газу, що є важливим кроком у зміцненні енергетичної безпеки України. Просунулися вперед зусилля з децентралізації задля розширення можливостей місцевих громад. Україна здійснила багато […]

Про це йдеться в заяві посольства у Facebook.

“Ми високо цінуємо прогрес, досягнутий цьогоріч. Понад 130 українців, несправедливо затриманих Росією та її ставлениками, повернулися до своїх сімей. Уряд завершив процес анбандлінгу в секторі природного газу, що є важливим кроком у зміцненні енергетичної безпеки України. Просунулися вперед зусилля з децентралізації задля розширення можливостей місцевих громад. Україна здійснила багато реформ, необхідних для нової програми МВФ”, – зазначило посольство.

США пообіцяли Україні подальшу підтримку в продовженні реформ, зокрема в питаннях усунення олігархічної системи в Україні, зміцнення верховенства права та забезпечення незалежності і доброчесності антикорупційних та правоохоронних органів.

“Ми продовжуватимемо працювати з владою країни для досягнення її цілей, і ми закликаємо народних депутатів, місцевих та регіональних посадовців протистояти спробам певних корисливих кіл уповільнити прогрес”, – заявили в посольстві.

“Розпочинається другий рік президентства Володимира Зеленського, і Сполучені Штати твердо стоять на боці народу України у підтримці демократичної та успішної України, що перебуває у безпеці в межах своїх міжнародно визнаних кордонів”, – додали там.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *