Посадовець з ОДА «наїхав» на спецінспекцію Кропивницького .

Начальник спецінспекції Кропивницького розповів про тиск посадовця з будівлі облдержадміністрації. Розцінюю це як тиск. Прошу прочитати тих, чиї прізвища мені назвав посадовець. Отримали скаргу від громадян за оці горшки-вазони на проїздній частині по вулиці Чорновола. Це порушення ПДР і Правил благоустрою. Пішов інспектор спецінспекції робити свою роботу – складає протокол на посадову особу обласного органу […]

Начальник спецінспекції Кропивницького розповів про тиск посадовця з будівлі облдержадміністрації.

Розцінюю це як тиск. Прошу прочитати тих, чиї прізвища мені назвав посадовець. Отримали скаргу від громадян за оці горшки-вазони на проїздній частині по вулиці Чорновола. Це порушення ПДР і Правил благоустрою. Пішов інспектор спецінспекції робити свою роботу – складає протокол на посадову особу обласного органу влади. Телефонують звідти і кажуть: “Це поставили ми. Бо з двору важко виїзжати –паркуються тут всі. Якщо Балонь чи Чорноіваненко не зможуть виїхати з двору – будемо літати і ми тут, і ви там всі будете літати: і ти, і Райкович”, – йдеться у дописі Андрія Максюти.

За словами посадовця, спецінспекція таки склала протокол на керівника КП управління будинками облради за порушення правил благоустрою не зважаючи на таку заяву посадовця-дозвонювача. 

Андрій Балонь Олександр Чорноіваненко, чий підлеглий Ігор Сємідєтний? Саме він телефонував мені з такою заявою. Ми просто виконуємо свою роботу! З повагою ставлюся до керівництва області, але є інші способи унеможливити паркування біля в’їзду у двір органу влади. І не треба мені такі заяви робити –ми, представники влади, маємо бути прикладом для інших, а не провокувати на порушення. Люди бачуть ці горшки на дорозі –і собі потім ставлять. Кажуть: “А що, їм можна, а нам ні?”, – обурюється начальник спецінспекції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *