Помер Андрій Гергерт.

Командир 8-го батальйону УДА Андрій Гергерт (Червень) помер від онкологічного захворювання. Про це повідомляє в фейсбуці 8-й батальйон Української добровольчої армії. “Дорогі побратими, друзі, патріоти України, з сумом повідомляємо, що зупинилось серце нашого Комбата Друга Червня, Андрія Гергерта”, – сказано в повідомленні. “Українська земля втратила великого сина, відважного воїна, відданого батька та люблячого чоловіка. Небесний батальйон […]

Командир 8-го батальйону УДА Андрій Гергерт (Червень) помер від онкологічного захворювання.

Про це повідомляє в фейсбуці 8-й батальйон Української добровольчої армії.

“Дорогі побратими, друзі, патріоти України, з сумом повідомляємо, що зупинилось серце нашого Комбата Друга Червня, Андрія Гергерта”, – сказано в повідомленні.

“Українська земля втратила великого сина, відважного воїна, відданого батька та люблячого чоловіка.
Небесний батальйон доповнив ще один Герой України, який віддано захищав незалежність Батьківщини”, – додали в батальйоні.

Діагноз “рак шлунка” Андрію Гергерту поставили на початку року. Комбат пройшов операцію і хіміотерапію, але хвороба продовжувала прогресувати.

У Гергерта залишилися вдова і четверо дітей. Підтримати його сім’ю можна, переказавши кошти на карту 5168 7450 1464 7801 (Надія Слюзар, вдова).

Вічна пам’ять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.