Польща збудує електронний паркан на кордоні з Калінінградською областю Росії.

ї Прикордонна служба Польщі оголосила про будівництво електронного бар’єра на частині кордону з Калінінградською областю Росії та річкою Буг, що відділяє її від території Білорусі та України. “Створення електронного бар’єра на ділянці кордону з Калінінградською областю та річкою Буг має розпочатися цього року”, – сказала речниця головнокомандувача Прикордонної служби Анна Міхальська. Вона також поінформувала, що […]

ї

Прикордонна служба Польщі оголосила про будівництво електронного бар’єра на частині кордону з Калінінградською областю Росії та річкою Буг, що відділяє її від території Білорусі та України.

“Створення електронного бар’єра на ділянці кордону з Калінінградською областю та річкою Буг має розпочатися цього року”, – сказала речниця головнокомандувача Прикордонної служби Анна Міхальська.

Вона також поінформувала, що зведення загорожі на 202-кілометровій ділянці польсько-білоруського кордону вже завершене, там встановлені опори для камер стеження. Далі будуть здійснені роботи з проведення електрики для підключення датчиків і сенсорів руху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.