Польща відмовлятиме росіянам у візах .

“Польща працює над концепцією, яка дозволить відмовляти росіянам у видачі віз”, – повідомив заступник міністра закордонних справ Пьотр Вавжик. Він заявив, що Польща виступає за розширення санкцій ЄС, особливо щодо призупинення дії угоди про спрощення візового руху для громадян Російської Федерації. Водночас він визнав, що не всі країни Євросоюзу на це згодні. “Проти цього виступають […]

“Польща працює над концепцією, яка дозволить відмовляти росіянам у видачі віз”, – повідомив заступник міністра закордонних справ Пьотр Вавжик.

Він заявив, що Польща виступає за розширення санкцій ЄС, особливо щодо призупинення дії угоди про спрощення візового руху для громадян Російської Федерації. Водночас він визнав, що не всі країни Євросоюзу на це згодні.

“Проти цього виступають великі країни-члени, включаючи Німеччину, Францію та Нідерланди. У зв’язку з тим, що неможливо подолати опір цих країн щодо призупинення дії угоди про спрощення візового руху для громадян РФ, Польща працює над новим рішенням”, – сказав він.

Вавжик додав, що польська дипломатія вже кілька тижнів веде переговори на цю тему з деякими державами-членами та зазначив, що подібний погляд на ці питання мають також Литва, Латвія та Естонія, Чехія та Словаччина.

“Ми можемо очікувати рішення з цього питання в найближчі тижні”, – додав дипломат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.