Полонені спецпризначенці з Кропивницького повернуться додому.

 Сьогодні, 29 грудня, близько 12.00 відбулось повернення додому полонених ОРДЛО українців. Серед яких спецпризначенці з Кропивницького – Олександр Глондар та Сергій Коріньков. Офіційних даних про спецпризниченців ще не оприлюднили, проте у Фейбуці про повернення хлопців повідомила Людмила Глондар ( сестра Сергія Глондара), а також волонтерка Оксана Червоная. Нагадаємо, Олександр Глондар та Сергій Коріньков потрапили до полону 16 […]

 Сьогодні, 29 грудня, близько 12.00 відбулось повернення додому полонених ОРДЛО українців. Серед яких спецпризначенці з Кропивницького – Олександр Глондар та Сергій Коріньков.

Офіційних даних про спецпризниченців ще не оприлюднили, проте у Фейбуці про повернення хлопців повідомила Людмила Глондар ( сестра Сергія Глондара), а також волонтерка Оксана Червоная.

Нагадаємо, Олександр Глондар та Сергій Коріньков потрапили до полону 16 лютого 2015 року під час бойового завдання з супроводу колони під Дебальцевим.

За всі ці роки родини полонених спецпризначенців 3-го полку із Кропивницького влаштовували та брали участь у численних акція та мітингах зі звільнення полонених. Такі акції відбувалися як у Києві, так і в Кропивницькому.

Цьогоріч в середмісті Кропивницького облаштували 20-метровий банер у підтримку військовополонених.

Нагадаємо, обох військових вдома чекали дружини: за час полону в Глондара народилася друга дочка, яка ще жодного разу не бачила батька. А Коріньков лише за кілька тижнів до подій у «дебальцевському котлі» одружився.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *