Полковника Без’язикова засудили до 13 років ув’язнення у справі про держзраду.

Шевченківський суд Києва 7 квітня засудив до 13 років ув’язнення обвинуваченого в державній зраді полковника Івана Без’язикова за звинуваченням у співпраці з найманцями РФ. Зазначається, що Без’язиков запевняв, що ніколи не погоджувався на співпрацю з бойовиками. За словами полковника, бойовики змушували виконувати певні роботи: працювати з паперами, вести телефонні розмови, зустрічатися з певними людьми. Але […]

Шевченківський суд Києва 7 квітня засудив до 13 років ув’язнення обвинуваченого в державній зраді полковника Івана Без’язикова за звинуваченням у співпраці з найманцями РФ.

Зазначається, що Без’язиков запевняв, що ніколи не погоджувався на співпрацю з бойовиками. За словами полковника, бойовики змушували виконувати певні роботи: працювати з паперами, вести телефонні розмови, зустрічатися з певними людьми. Але він запевняв, що жодна його дія не нашкодила ані державі, ані її громадянам.

Адвокати заявили, що прокуратура не надала жодного прямого доказу про участь у терористичній організації та державної зради. Жоден свідок не свідчив про його співпрацю з бойовиками.

Нагадаємо, Іван Без’язиков – кадровий офіцер ЗСУ, в серпні 2014 року потрапив у полон найманців РФ, де перебував 23 місяці. Однак, за версією слідства, там він співпрацював з найманцями РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *