Податки для ФОПів: від 1 липня можуть скасувати пільги для підприємців.

Депутати готують нововведення для фізичних осіб-підприємців від 1 липня. Якщо буде ухвалений законопроєкт №8401 будуть скасовані пільги щодо сплати єдиного податку для ФОПів на 1 та 2 групі та ставку у 2% для ФОПів на 3 групі. Також доведеться платити штрафи за роботу без касових/РРО. Від 3 квітня 202 року і до кінця воєнного стану […]

Депутати готують нововведення для фізичних осіб-підприємців від 1 липня. Якщо буде ухвалений законопроєкт №8401 будуть скасовані пільги щодо сплати єдиного податку для ФОПів на 1 та 2 групі та ставку у 2% для ФОПів на 3 групі. Також доведеться платити штрафи за роботу без касових/РРО.

Від 3 квітня 202 року і до кінця воєнного стану ФОПи 1 та 2 групи могли сплачувати єдиний податок на добровільній основі. У разі прийняття законопроєкту №8401 добровільність сплати єдиного податку для ФОПів 1 та 2 групи буде скасована і, від липня підприємці будуть сплачувати єдиний податок обов’язково.

Для ФОПів 3 групи буде скасована пільга — 2% від прибутку. Багато підприємців скористались цією пільгою під час війни. Від липня у разі прийняття законопроєкту ФОПи, які перебувають на цій ставці будуть переведені автоматично на ту групу та ставку, з якої прийшли на 2%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.