Після виведення військ за порядок на Донбасі відповідатимуть підрозділи Нацполіції з особливим статусом, – Резніков.

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков повідомив, що після виведення військ на Донбасі забезпечувати охорону громадського порядку будуть підрозділи. До їхнього складу увійдуть українці, які не брали участі в бойових діях. Про це Резніков заявив в інтерв’ю “РБК-Україна”. Віцепрем’єр зазначив, що створення спеціальних підрозділів охорони громадського порядку ще обговорюється. “Це будуть підрозділи Національної […]

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков повідомив, що після виведення військ на Донбасі забезпечувати охорону громадського порядку будуть підрозділи. До їхнього складу увійдуть українці, які не брали участі в бойових діях.

Про це Резніков заявив в інтерв’ю “РБК-Україна”.

Віцепрем’єр зазначив, що створення спеціальних підрозділів охорони громадського порядку ще обговорюється.

“Це будуть підрозділи Національної поліції з особливим статусом, можливо, як елемент департаменту СММ ОБСЄ. Туди мають увійти громадяни України, які не брали участі в бойових діях”, – наголосив Резніков.

“Моя особиста думка, що домінантою має бути поліцейська місія ОБСЄ із залученням Національної поліції, підрозділи якої будуть формуватися за особливим критерієм. Поліцейська місія на Донеччині та Луганщині – це новий виклик для ОБСЄ. У нашій концепції поліцейська місія має забезпечувати охорону громадського порядку, бути озброєна легкою стрілецькою зброєю та спецзасобами”, – додав віцепрем’єр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.