Підтримка суверенітету і територіальної цілісності України й надалі має життєво важливе значення для країн Європи і США.

Про це президент США Джо Байден заявив на спеціальній сесії Мюнхенської конференції з безпеки. “Путін хоче послабити європейський проєкт і НАТО. Він хоче зруйнувати нашу трансатлантичну єдність і нашу рішучість, тому що для Кремля набагато легше залякувати і погрожувати окремим державам, аніж домовлятися з сильним і тісно об’єднаним трансатлантичним співтовариством. Ось чому підтримка суверенітету і […]

Про це президент США Джо Байден заявив на спеціальній сесії Мюнхенської конференції з безпеки.

“Путін хоче послабити європейський проєкт і НАТО. Він хоче зруйнувати нашу трансатлантичну єдність і нашу рішучість, тому що для Кремля набагато легше залякувати і погрожувати окремим державам, аніж домовлятися з сильним і тісно об’єднаним трансатлантичним співтовариством. Ось чому підтримка суверенітету і територіальної цілісності України має життєво важливе значення для Європи і США”, – сказав Байден.

Президент США підкреслив, що Москва нападає на демократії і використовує корупцію у військових цілях, щоб спробувати зруйнувати систему управління.

“Російські лідери хочуть, щоб люди думали, що наша система корумпованіша або настільки ж корумпована, як їхня. Але світ знає, що це неправда, включно із самими громадянами Росії”, – підкреслив Байден.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.