Пандемія коронавірусу набирає темп, – ВООЗ.

Пандемія коронавірусу COVID-19 у світі триває вже півроку, і поки до завершення кризи ще далеко, заявили в понеділок у Всесвітній організації охорони здоров’я. “Ми всі хочемо, щоб це (пандемія – ред) закінчилося… Але сувора реальність полягає в тому, що це все навіть не наближається до кінця”, – сказав під час брифінгу глава ВООЗ Тедрос Адханом […]

Пандемія коронавірусу COVID-19 у світі триває вже півроку, і поки до завершення кризи ще далеко, заявили в понеділок у Всесвітній організації охорони здоров’я.

“Ми всі хочемо, щоб це (пандемія – ред) закінчилося… Але сувора реальність полягає в тому, що це все навіть не наближається до кінця”, – сказав під час брифінгу глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус, передає  Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що “попри те, що багато країн у всьому світі домоглися деякого прогресу, насправді пандемія на глобальному рівні набирає темп”.

До теперішнього моменту понад 10 млн осіб по всьому світу заразилися COVID-19, кількість жертв перевищила 500 тис. При цьому від COVID-19 вже померло 500 тис. 306 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.