П’ятнадцять кораблів Каспійської флотилії (КФЛ) РФ пройшли під Кримським мостом Керченською протокою і зайшли в Чорне море.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Південного військового округу РФ. “У рамках здачі контрольної перевірки за зимовий період навчання 15 кораблів Каспійської флотилії, в тому числі три артилерійські  і вісім десантних катерів, а також судна забезпечення здійснюють межфлотскій перехід з Каспійського до Чорного моря. Напередодні загін перейшов в оперативне підпорядкування Чорноморського флоту і поповнив запаси палива і […]

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Південного військового округу РФ.

“У рамках здачі контрольної перевірки за зимовий період навчання 15 кораблів Каспійської флотилії, в тому числі три артилерійські  і вісім десантних катерів, а також судна забезпечення здійснюють межфлотскій перехід з Каспійського до Чорного моря. Напередодні загін перейшов в оперативне підпорядкування Чорноморського флоту і поповнив запаси палива і продовольства в порту Темрюк.

Після виходу з Керченської протоки кораблі КФЛ попрямували в призначений район згідно з планом проведення контрольної перевірки за зимовий період навчання. Згідно з планом здачі контрольної перевірки, екіпажі катерів Каспійської флотилії у взаємодії з силами Чорноморського флоту візьмуть участь в залікових морських навчаннях.

Всього протягом квітня буде проведено 4048 навчань різного масштабу, в тому числі 812 двосторонніх, на 101 полігоні і 520 об’єктах навчально-матеріальної бази. Навчання відбуваються на території всіх військових округів і Північного флоту, а також в районах крайньої Півночі, Курильських островів і на Камчатці. Перевіркам піддаються всі види і роди військ Збройних Сил РФ”, – сказано в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.