​​Отримання дозволу військкомату для виїзду в іншу область: “Слуга народу” Федієнко опублікував листа Залужного.

Органи влади Запорізької області отримали лист від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з відповідними директивами, повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко. Зокрема, в листі Залужного йдеться про те, що “підставою для виїзду за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час для призовників, військовозобов’язаних та […]

Органи влади Запорізької області отримали лист від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з відповідними директивами, повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко.

Зокрема, в листі Залужного йдеться про те, що “підставою для виїзду за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час для призовників, військовозобов’язаних та резервістів є дозвіл керівника районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) за місцем перебування на військовому обліку”.

Водночас сам порядок до опублікованого народним депутатом листа Головнокомандувача ЗСУ не додається. “Звертаю увагу що зараз війна, все змінюється досить динамічно. МО працює суто в рамках діючого законодавства”, – підсумував нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.