Останні три місяці вони активно займаються питанням зняття Авакова, тому зараз мусується тема відставки Кабміну, – Богдан.

Останні кілька місяців влада займається питанням відправки у відставку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, стверджує колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан. Про це він заявив в ефірі програми Гордона. На питання, чи правда, що відставка Кабміну задумана з метою звільнити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Богдан відповів, що не знає. “Я не знаю, […]

Останні кілька місяців влада займається питанням відправки у відставку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, стверджує колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан.

Про це він заявив в ефірі програми Гордона.

На питання, чи правда, що відставка Кабміну задумана з метою звільнити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Богдан відповів, що не знає.

“Я не знаю, правда чи неправда. Запитайте в Авакова. Але я точно знаю, що останні три місяці вони активно займаються цим питанням. Тобто вже була спроба зняти Авакова безпосередньо у Верховній Раді, збирали вони там голоси. У них не вийшло. вони зрозуміли, що не зберуть. І зараз мусується тема Кабінету Міністрів”, – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.