Основне залучення мобілізованих з РФ у зоні бойових дій очікується орієнтовно через 1,5-2 тижні, – Генштаб ЗСУ.

Попри заяви Кремля про завершення мобілізації, на практиці мобілізаційні заходи тривають. Згорнуто лише публічні заходи щодо призову, тоді як процес вручення повісток за місцем проживання або роботи військовозобов’язаних триває. Основне залучення мобілізованих у зоні бойових дій очікується орієнтовно через 1,5-2 тижні, ймовірно, для стримування наших дій на певних ділянках фронту, а також для рівномірного посилення […]

Попри заяви Кремля про завершення мобілізації, на практиці мобілізаційні заходи тривають. Згорнуто лише публічні заходи щодо призову, тоді як процес вручення повісток за місцем проживання або роботи військовозобов’язаних триває. Основне залучення мобілізованих у зоні бойових дій очікується орієнтовно через 1,5-2 тижні, ймовірно, для стримування наших дій на певних ділянках фронту, а також для рівномірного посилення інших ділянок фронту”, – пояснив він.

Частину мобілізованих буде спрямовано на доукомплектування підрозділів, насамперед тих, які зазнали значних втрат в Україні. Для іншої частини мобілізованих планується сформувати нові підрозділи, зокрема танкові, мотострілкові, артилеристські полки тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.