Оренда дизельного генератора

Оренда дизельного генератора

17.06.2020

В даний час така послуга, як оренда дизельного генератора, дуже затребувана на українських ринках. Дуже часто різним підприємствам чи окремим громадянам потрібен прокат автономної електростанції для якихось разових робіт там, де немає подачі від мережі. До того ж, щоб зекономити кошти орендарі вибирають таке обладнання, яке має низьке споживання палива, а також оптимально підходить під необхідне нормальне та пікове навантаження.

Компанія «Далгакиран компресор Україна» https://dalgakiran.ua/uk/products/arenda-dyzelnyh-generatorov не тільки продає автономні електростанції, обслуговує їх і ремонтує, але й надає оренду дизельного генератора з потужністю 10 – 500 кВт, а якщо треба, то й більше 500 кВт.

Наші постійні клієнти, які регулярно користуються нашими послугами, це організації промислової та с/г галузей, будівництва, офіси, а також організатори різноманітних заходів, структури воєнної галузі, комунальні та держустанови.

Ми надаємо послугу оренди дизельної електростанції на добу (min термін оренди – один день), а також 1 тиждень або 1 місяць і більше. Коли Ви звернетеся до нас, ми обговоримо з Вами будь-які умови, які будуть підходити саме Вам. Ми оформлюємо договір прокату. В ньому визначаються терміни прокату, вартість, умови обслуговування і перевезення обладнання.

За бажанням ми можемо надати кваліфіковану допомогу щодо підбору дизельного генератора під Ваші потреби. Наші фахівці виберуть таку установку, що відповідатиме Вашим параметрам щодо потужності установки, габаритів, функціоналу і ціні. Остаточна ціна на оренду залежить від багатьох аспектів: від потужності самої станції, від віддаленості вашого об’єкта, від додаткових наданих послуг.