ОП про вихід нардепа Юрченка з фракції “Слуги народу”: Сподіваємося на його співпрацю з НАБУ та Офісом Генпрокурора.

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив Офісу Президента, що народний депутат Олександр Юрченко, чий помічник днями був затриманий за хабар у 13 тис. доларів США, заявив про свій вихід із фракції правлячої партії. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента. “Як частина команди Президента України Володимира Зеленського вважаємо таке рішення доречним і сподіваємося, що пан Юрченко повною […]

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив Офісу Президента, що народний депутат Олександр Юрченко, чий помічник днями був затриманий за хабар у 13 тис. доларів США, заявив про свій вихід із фракції правлячої партії.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

“Як частина команди Президента України Володимира Зеленського вважаємо таке рішення доречним і сподіваємося, що пан Юрченко повною мірою співпрацюватиме з представниками Національного антикорупційного бюро України та Офісу Генерального прокурора, щоб встановити всі об’єктивні обставини”, – йдеться в повідомленні.

В Офісі Президента зауважили, що Зеленський не терпить корупції в будь-яких її проявах.

“Ким би не був підозрюваний у корупційних діяннях, антикорупційні органи можуть і мусять провести повне розслідування всіх обставин кожної справи. Інструменти для цього створені, діяльність антикорупційної інфраструктури забезпечена на сто відсотків. Жодних винятків з цього правила для жодної особи у державі не було й не буде”, – підсумували в ОП.

Нагадуємо, раніше низка українські ЗМІ з посиланням на джерела оприлюднили інформацію, що НАБУ нібито викрило на отриманні хабаря помічника народного депутата від “Слуги народу” Олександра Юрченка. Відповідну інформацію також оприлюднив нещодавно виключений з фракції СН народний депутат Гео Лерос.

Сьогодні НАБУ опублікувало оперативні матеріали, на яких нардеп “Ю” і детектив НАБУ під прикриттям обговорюють можливість внесення правок до законопроєкту в обмін на “допомогу екології” та “плюшки”.

15 вересня помічнику нардепа Юрченка повідомлено про підозру у пособництві в отриманні народним депутатом неправомірної вигоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.