​​Окупанти найближчим часом збираються відключити ЗАЕС від енергосистеми України.

Окупанти найближчим часом планують зупинити працюючі енергоблоки Запорізької АЕС та відключити їх від ліній зв’язку видачі потужності в українську енергосистему. Наразі військові РФ шукають постачальників пального для дизель-генераторів, які мають включитися після зупинки енергоблоків та за відсутності зовнішнього енергопостачання для систем охолодження ядерного палива, – йдеться у повідомленні Енергоатому. Загарбники озвучили керівництву ЗАЕС вимогу про […]

Окупанти найближчим часом планують зупинити працюючі енергоблоки Запорізької АЕС та відключити їх від ліній зв’язку видачі потужності в українську енергосистему.

Наразі військові РФ шукають постачальників пального для дизель-генераторів, які мають включитися після зупинки енергоблоків та за відсутності зовнішнього енергопостачання для систем охолодження ядерного палива, – йдеться у повідомленні Енергоатому.

Загарбники озвучили керівництву ЗАЕС вимогу про обмеження допуску персоналу на станцію 19 серпня. На майданчик пропускають лише оперативний персонал, який забезпечує функціонування енергоблоків.

Крім того, ввечері 18 серпня до Енергодару прибула велика пропагандистська знімальна група.

“Її члени разом з представниками ФСБ РФ на території ГК “Аліса” провели спільну нараду. А вже о 00:15 19 серпня російські окупанти вели обстріл у напрямку навчально-тренувального центру (НТЦ) станції”, – додали в “Енергоатомі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.