Офіс Президента України погодив10 кандидатур голів райдержадміністрацій Кіровоградської області.

Про це голова облдержадміністрації Андрій Балонь розповів представникам ЗМІ під час брифінгу. “Ще 3 комплекти документів за результатами фінальних співбесід уже підготовлені та скеровані до Офісу президента. Протягом цього тижня плануємо надіслати на погодження ще 4 комплекти документів осіб, які успішно пройшли співбесіди. Як наслідок, ми отримаємо 17 кандидатів. На сьогодні залишається 4 райони, на […]

Про це голова облдержадміністрації Андрій Балонь розповів представникам ЗМІ під час брифінгу.

“Ще 3 комплекти документів за результатами фінальних співбесід уже підготовлені та скеровані до Офісу президента. Протягом цього тижня плануємо надіслати на погодження ще 4 комплекти документів осіб, які успішно пройшли співбесіди. Як наслідок, ми отримаємо 17 кандидатів. На сьогодні залишається 4 райони, на посади очільників, в яких ще не визначені переможці, тому “LIFT” не припиняє свою роботу”, – цитує Андрія Балоня пресслужба ОДА.

Керівник облдержадміністрації також повідомив, що під час співбесід з претендентами з районів, де системою “LIFT” було відібрано по кілька кандидатур, запропонував переможцям співпрацювати в команді з фіналістами.

“На сьогодні визначено 5 районів, де на керівні посади заходитимуть цілі команди людей, які незалежно проходили конкурс. Думаю, це буде корисно для громад”, – підкреслив Андрій Балонь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *