Офіс президента погодил 8 кандидатур на посади голів РДА Кропивниччини.

Минулого тижня Офіс президента України погодив перших вісім кандидатів на посади голів райдержадміністрацій області Це – Гайворонський, Компаніївський, Кропивницький, Маловисківський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Онуфріївський райони, повідомив голова ОДА Андрій Балонь. Відповідно до чинного законодавства, обласна державна адміністрація направила Кабінету Міністрів України документи про погодження восьми кандидатів на посади голів райдержадміністрацій. Окрім цих претендентів, ще п’ять пройшли фінальну […]

Минулого тижня Офіс президента України погодив перших вісім кандидатів на посади голів райдержадміністрацій області

Це – Гайворонський, Компаніївський, Кропивницький, Маловисківський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Онуфріївський райони, повідомив голова ОДА Андрій Балонь.

Відповідно до чинного законодавства, обласна державна адміністрація направила Кабінету Міністрів України документи про погодження восьми кандидатів на посади голів райдержадміністрацій.

Окрім цих претендентів, ще п’ять пройшли фінальну співбесіду з головою облдержадміністрації. Нині готують документи для подання на погодження їхніх кандидатур Офісом президента. “До кінця цього місяця ми маємо стовідсотково визначити кандидатів на посади голів РДА. А далі вже справа за Офісом президента України щодо їх погодження. На скільки мені відомо, президент має намір активізувати цю роботу, тому вже цього місяця буде багато призначень, сподіваюся, що і в нашій області також”, – зазначив Андрій Балонь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *