Офіс генпрокурора погодив клопотання про обрання запобіжного заходу експрезиденту Петру Порошенку .

Офіс генпрокурора погодив клопотання про обрання запобіжного заходу експрезиденту Петру Порошенку у вигляді арешту з можливістю внесення застави у розмірі 1 млрд грн. Про це Укрінформу повідомили у відомстві. “У прокуратурі погодили клопотання про арешт Порошенка з можливістю внесення застави у розмірі мільярд гривень”, – сказали в ОГП. Крім того, повідомляється, що у Печерському райсуді столиці відбулося […]

Офіс генпрокурора погодив клопотання про обрання запобіжного заходу експрезиденту Петру Порошенку у вигляді арешту з можливістю внесення застави у розмірі 1 млрд грн.

Про це Укрінформу повідомили у відомстві.

“У прокуратурі погодили клопотання про арешт Порошенка з можливістю внесення застави у розмірі мільярд гривень”, – сказали в ОГП.

Крім того, повідомляється, що у Печерському райсуді столиці відбулося закрите засідання, під час якого слідчий суддя розглянув і погодив клопотання прокуратури про надання дозволу на затримання Порошенка для доправлення до суду, де вже має відбутися обрання йому запобіжного заходу, повідомили Укрінформу в цьому суді. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.