Офіс Генерального прокурора завершив екстрадицію особи, яка підозрюється у причетності до нападу на Катерину Гандзюк.

За запитом Офісу Генерального прокурора про екстрадицію, правоохоронні органи Республіки Болгарії 16 березня 2020 року передали українським правоохоронним органам особу, яка підозрюється у причетності до нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк. Суд розглядатиме питання про застосування раніше обраного йому запобіжного заходу – тримання під вартою. Правоохоронцями будуть проведені необхідні процесуальні дії для якнайшвидшого розслідування вчиненого […]

За запитом Офісу Генерального прокурора про екстрадицію, правоохоронні органи Республіки Болгарії 16 березня 2020 року передали українським правоохоронним органам особу, яка підозрюється у причетності до нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк.

Суд розглядатиме питання про застосування раніше обраного йому запобіжного заходу – тримання під вартою.

Правоохоронцями будуть проведені необхідні процесуальні дії для якнайшвидшого розслідування вчиненого злочину та передачі до суду обвинувальних актів стосовно його учасників.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *