Обсяг фінансової підтримки України з боку Міжнародного валютного фонду (МВФ) не зміниться.

Повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України в Фейсбуці. Як повідомляється, переговорні процеси з Міжнародним валютним фондом тривають, а питання про модальність програми (EFF або Stand-by) ще дискутується. “У зв’язку з масштабною фінансово-економічною кризою в усьому світі через поширення COVID-19 та загальною економічною невизначеністю щодо тривалості й інтенсивності наслідків пандемії МВФ змінив підходи до тривалості програм з країнами […]

Повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України в Фейсбуці.

Як повідомляється, переговорні процеси з Міжнародним валютним фондом тривають, а питання про модальність програми (EFF або Stand-by) ще дискутується.

“У зв’язку з масштабною фінансово-економічною кризою в усьому світі через поширення COVID-19 та загальною економічною невизначеністю щодо тривалості й інтенсивності наслідків пандемії МВФ змінив підходи до тривалості програм з країнами і пропонує варіант продовження співпраці з Україною за коротшою програмою кредитування Stand-By”, – говориться в повідомленні.

При цьому зазначається, що сума програми на відповідні періоди залишається незмінною.

“Основна різниця між цими програмами полягає в терміні їх реалізації: Stand-by – 1,5 роки, EFF – 3 роки. Уряд планує фіналізувати переговори з МВФ наступного тижня”, – говориться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *