Обл- і райадміністрації буде автоматично скорочено наприкінці року, – Шмигаль.

Про це Шмигаль розповів в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” “Ми в кінці року автоматично скоротимо і обласні державні адміністрації, і районні державні адміністрації”, — сказав він. На думку Шмигаля, це дасть змогу скоротити кількість бюрократичного апарату. Але при цьому прем’єр сказав, що  “люди не втратять роботу. Вони перейдуть працювати в новостворені органи управління місцевими […]

Про це Шмигаль розповів в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”

“Ми в кінці року автоматично скоротимо і обласні державні адміністрації, і районні державні адміністрації”, — сказав він.

На думку Шмигаля, це дасть змогу скоротити кількість бюрократичного апарату.

Але при цьому прем’єр сказав, що  “люди не втратять роботу. Вони перейдуть працювати в новостворені органи управління місцевими громадами”.

Шмигаль пояснив, що в ході адміністративно-територіальної реформи зменшиться відстань між простим українцем і владою.

“Влада буде вся в громадах. Громади будуть невеликими. Ми знаємо, куди треба буде звертатись, якщо будуть претензії. Це не будуть декілька рівнів якісь незрозумілі, як зараз, коли неясно, куди йти — чи в район, чи в область, чи в раду, чи в адміністрацію, чи в Київ, чи в сільраду. Один голова громади, у нього гроші. Його обирає громада, громада з нього спитає”, — пояснил Шмыгаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.