Нинішні місцеві вибори в принципі “проблемні”, “найбрудніша гра” йде у великих містах і ОТГ, – глава Нацполіції Клименко.

Цьогорічна виборча кампанія в Україні відрізняється великою кількістю маніпуляцій і правопорушень, поліція готова забезпечити правопорядок на місцевих виборах, залишаючись поза політикою. Про це в бліцінтерв’ю “Інтерфакс-Україна” заявив глава Національної поліції Ігор Клименко. “Всі читають новини, бачать повідомлення поліції і розуміють, що ці вибори в принципі “проблемні”. Правопорушень, маніпуляцій і спекуляцій дуже багато. Потрібно розуміти, що “найбрудніша гра” […]

Цьогорічна виборча кампанія в Україні відрізняється великою кількістю маніпуляцій і правопорушень, поліція готова забезпечити правопорядок на місцевих виборах, залишаючись поза політикою.

Про це в бліцінтерв’ю “Інтерфакс-Україна” заявив глава Національної поліції Ігор Клименко.

“Всі читають новини, бачать повідомлення поліції і розуміють, що ці вибори в принципі “проблемні”. Правопорушень, маніпуляцій і спекуляцій дуже багато. Потрібно розуміти, що “найбрудніша гра” йде у великих містах і об’єднаних територіальних громадах – там, де сфери впливу сильні, там і могутніше кандидати борються за голоси виборців. Не завжди чесним шляхом, але поліція насторожі – припиняємо і документуємо відразу такі моменти”, – зазначив глава Нацполіції.

За словами Клименка, поліцейські вже зафіксували понад 6,5 тис. заяв щодо правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

“Складено майже 1,5 тисячі адміністративних протоколів, а слідчі відкрили 508 кримінальних проваджень”, – додав глава Нацполіції.

Клименко підкреслив, що для нинішньої виборчої кампанії найбільш типовими порушеннями є підкуп виборців, перешкоджання здійсненню виборчого права, масова зміна місця проживання.

Але в той же час, поліцейські працюватимуть тільки в рамках своїх повноважень.

“На виборах ми задіємо практично весь особовий склад. Плюс будуть додані сили – курсанти вищих навчальних закладів системи МВС. Це величезний пласт роботи: більш як 30 тисяч ТВК і ДВК будуть під охороною поліції”, – додав Клименко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.