Новим власником “Української правди” став Томаш Фіала.

Редакторка-засновниця інтернет-видання “Українська правда” Олена Притула і генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала уклали угоду, за умовами якої 100% корпоративних прав на видання і всі його активи переходять в групу компаній Dragon Capital. про це повідомляє “Українська правда”. Сторони домовилися про те, що редакційна політика видання та підходи до роботи залишаться без змін. Команда “Української правди” […]

Редакторка-засновниця інтернет-видання “Українська правда” Олена Притула і генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала уклали угоду, за умовами якої 100% корпоративних прав на видання і всі його активи переходять в групу компаній Dragon Capital.

про це повідомляє “Українська правда”.

Сторони домовилися про те, що редакційна політика видання та підходи до роботи залишаться без змін.

Команда “Української правди” на чолі з головним редактором Севгіль Мусаєвою продовжить працювати в тому ж форматі, що і раніше, в тісній співпраці з Оленою Притулою, яка й надалі виконуватиме роль редактора-засновника.

“За аналогією з проєктом НВ, ми продовжимо практику невтручання власника в редакційну політику УП й раді анонсувати підписання відповідного документа, що буде знаходитися у вільному доступі на сайті “Української правди””, – сказав Фіала.

“Усі 21 рік існування “Української правди” для нашої команди на першому місці були інтереси читача та українського суспільства. Цей принцип є для нас непорушним і найголовнішим, ми й надалі будемо дотримуватися його в нашій роботі. Редакційна угода із новим власником УП закріплює це на папері”, – зазначила Мусаєва.

Зазначається, що Dragon Capital розглядає цю інвестицію як ще один крок до підтримки вільних медіа та свободи слова в Україні. Інвестиційна компанія переконана у великій перспективі цифрових медіа як успішного бізнесу, популярність яких буде рости протягом наступних років.

Багатий досвід Dragon Capital, накопичений в процесі інвестицій у цифрові медіа та інші суміжні галузі, а також додаткові інвестиції в продукт та інфраструктуру УП допоможуть проєкту стати ще більш цікавим для читача й зміцнити його лідерські позиції на ринку.

Редакція НВ, іншого медіа-проєкту групи компаній Dragon Capital, продовжить свою роботу абсолютно незалежно від редакції УП.

Dragon Capital володіє медіахолдингом Новое время. У травні 2014 року вийшов перший номер однойменного журналу. Зараз у складі також НВ сайт і радіо. У січні 2021-го Dragon Capital купила ще два новинні портали – “Мінфін” і finance.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.