Нові правила для дитсадків: м’які іграшки, килими та рушники – під забороною.

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило рекомендації щодо роботи дитячих садків під час пандемії COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я. “Вихователі вранці приймають дітей від батьків на території закладу, але за межами будівлі. Виключно на вході в заклад організовується місце для обробки рук спиртовими антисептиками. Всі протиепідемічні заходи для дітей мають бути організовані в ігровій формі”, […]

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило рекомендації щодо роботи дитячих садків під час пандемії COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

“Вихователі вранці приймають дітей від батьків на території закладу, але за межами будівлі. Виключно на вході в заклад організовується місце для обробки рук спиртовими антисептиками. Всі протиепідемічні заходи для дітей мають бути організовані в ігровій формі”, – наголошується в повідомленні.

У закладах дошкільної освіти забороняється використання багаторазових тканинних рушників, м’яких іграшок, килимів із довгим ворсом. Заборонено заходити в приміщення дошкільного закладу у вуличному взутті, проводити масові заходи і батьківські збори.
У закладах дошкільної освіти необхідно проводити дезінфекцію поверхонь що дві години і частіше, а також відразу після закінчення занять.

“Обов’язковими будуть провітрювання приміщень не менше 15 хвилин перед відкриттям закладу і провітрювання кімнат (по черзі) упродовж дня”, – наголошується в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.