Нове падіння рейтингу “Слуги народу” – вже 25,7%, – опитування “Рейтингу”.

В рейтингу політичних сил на виборах до парламенту лідирують партії “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська Солідарність”, ВО “Батьківщина” і “Радикальна партія Ляшка”. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” 29 серпня-3 вересня 2020 року. Згідно з результатами дослідження, партію “Слуга народу” готові підтримати 25,7% тих, хто визначився і має намір прийти на […]

В рейтингу політичних сил на виборах до парламенту лідирують партії “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська Солідарність”, ВО “Батьківщина” і “Радикальна партія Ляшка”.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” 29 серпня-3 вересня 2020 року.

Згідно з результатами дослідження, партію “Слуга народу” готові підтримати 25,7% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори. За партію “Опозиційна платформа – За життя” готові проголосувати 16,7%; партію “Європейська Солідарність” – 15,6%; партію “Батьківщина” – 9,4%. Крім того, 6% опитаних підтримали б “Радикальну партію Ляшка”.

Зазначимо, що якщо порівнювати з попередніми опитуваннями “Рейтингу”, то рейтинг партії “Слуга народу” впав. Так, опитування від 27 липня показало рейтинг “СН” на рівні 28% серед готових голосувати і тих, хто визначився з вибором, опитування від 6 серпня – 26% серед тих, хто готовий голосувати і визначився з вибором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.