New York Times: Україна отримала перевагу в артилерії, інтенсивність російських ударів знизилася.

Україна перехопила “артилерійську перевагу” у Росії завдяки західним постачанням потужної зброї та примітивним безпілотникам – такого висновку приходить у своєму репортажі газета New York Times. Перевага, на думку видання, полягає в дальності та високій точності ракет та артилерійських снарядів, а також класі озброєнь, якого в арсеналі Росії значною мірою не вистачає. Українські військові знищують бронетехніку […]

Україна перехопила “артилерійську перевагу” у Росії завдяки західним постачанням потужної зброї та примітивним безпілотникам – такого висновку приходить у своєму репортажі газета New York Times.

Перевага, на думку видання, полягає в дальності та високій точності ракет та артилерійських снарядів, а також класі озброєнь, якого в арсеналі Росії значною мірою не вистачає.

Українські військові знищують бронетехніку вартістю мільйони доларів дешевими саморобними дронами, а також досконалішими безпілотниками та іншою зброєю, наданою США та союзниками, йдеться у статті. Російські збройні сили при цьому залишаються грізною силою з крилатими ракетами, великою армією та мільйонами артилерійських снарядів, хоч і неточними.

Автори приходять до висновку, що зростаюча перевага України в артилерії, яка різко контрастує з ситуацією влітку, коли Росія накривала українські позиції мінометним та артилерійським вогнем, дозволило повільно, хоча й ціною втрат просуватися до стратегічного портового міста Херсона.

Зараз, за ​​твердженням українських військових, у Херсонській області сторони обмінюються приблизно рівною кількістю ударів, але українські не лише дальніші, а й точніші – через ракети з супутниковим наведенням та сучасні артилерійські снаряди, надані Заходом, пише New York Times.

“Ми можемо дістатися до них, а вони не можуть дістатися до нас, – похвалився виданню майор української армії, командувач артилерійської батареї на херсонському фронті. – У них немає такої зброї”.

За його словами, інтенсивність вогню з російського боку “зменшилася втричі”, що свідчить про нестачу боєприпасів. Крім того, американські гаубиці M777, які стріляють високоточними снарядами, змусили російських військових розміщувати важку техніку далі від лінії фронту. Вогнева міць порушила баланс на півдні України, давши українцям надії відвоювати Херсон, пише газета.

За матеріалами ВВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.