Невдовзі Кіровоградщина може складатися із чотирьох районів.

Такий проект оприлюднено на сайті Децентралізація. Планують створити Новоукраїнський район, куди увійдуть Добровеличківський, Маловисківський, Новомиргородський та Новоукраїнський райони; Голованівський район (Новоархангельський, Гайворонський, Благовіщенський, Вільшанський, Голованівський райони); Олександрійський район (Петрівський, Онуфріївський, Світловодський, Олександрійський райони) та Кропивницький район (Кіровоградський, Компаніївський, Долинський, Знам’янський, Устинівський, Олександрівський, Новгородківський та Бобринецький райони). “Пропозицій щодо майбутніх районів було по декілька варіантів, як від експертів, так і від облдержадміністрацій. Всі вони […]

Такий проект оприлюднено на сайті Децентралізація.

Планують створити Новоукраїнський район, куди увійдуть Добровеличківський, Маловисківський, Новомиргородський та Новоукраїнський райони; Голованівський район (Новоархангельський, Гайворонський, Благовіщенський, Вільшанський, Голованівський райони); Олександрійський район (Петрівський, Онуфріївський, Світловодський, Олександрійський райони) та Кропивницький район (Кіровоградський, Компаніївський, Долинський, Знам’янський, Устинівський, Олександрівський, Новгородківський та Бобринецький райони).

“Пропозицій щодо майбутніх районів було по декілька варіантів, як від експертів, так і від облдержадміністрацій. Всі вони цього і минулого року пройшли широке обговорення”, – ідеться на сайті Децентралізація.

Мотивують такий поділ також “величезними диспропорціями параметрів існуючих районів, які не відповідають сучасним вимогам для організації ефективної місцевої влади”.

Станом на сьогодні Кіровоградська область складається з 21 району.

Один коментар до “Невдовзі Кіровоградщина може складатися із чотирьох районів.

  1. не за горами і три області залишаться в Украіні, а потім що? Це ж треба так придумати, щоб людям **краще** жилось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *