Немає жодних сигналів про готовність Росії до переговорів, насправді вона хоче воювати, – Кулеба .

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зауважив, що українська сторона щодня отримує “сигнали про готовність до переговорів” у вигляді чергових ракетних обстрілів української території, у вигляді заяв керівництва росії і найвищих посадовців про те, що треба звалити президента Зеленського, про те, що треба забезпечити повну денацифікацію України. “Та немає насправді ніяких сигналів. Росія хоче насправді […]

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зауважив, що українська сторона щодня отримує “сигнали про готовність до переговорів” у вигляді чергових ракетних обстрілів української території, у вигляді заяв керівництва росії і найвищих посадовців про те, що треба звалити президента Зеленського, про те, що треба забезпечити повну денацифікацію України.

“Та немає насправді ніяких сигналів. Росія хоче насправді воювати, але дійсно, під приводом бажання пом’якшити ситуацію напередодні зимового сезону в деяких партнерах починається знову зуд на тему переговорів з Російською Федерацією”, – наголосив Кулеба.

Глава МЗС зауважив, що влада дуже спокійно і чітко роз’яснює партнерам, чому їхні сподівання на конструктивну позицію Росії не відповідають дійсності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.